سومین دوره لیگ اینترنت اشیا

۰۷/مهر/۱۳۹۸
171

سومین دوره لیگ اینترنت اشیا منطقه شمال و شرق

 

برنامه سومین لیگ اینترنت اشیاء ایران از سوی مرکز نوآوری اینترنت اشیاء-آیوتیک اعلام شد.

لیگ اینترنت اشیاء ایران، که توسط مرکز نوآوری آیوتیک به عنوان رویداد تخصصی که  فضای تعامل و رقابت میان استارتاپ های حوزه اینترنت اشیاء را شکل داد،​ در سومین دوره خود،​ امسال نیز در مناطق مختلف کشور شامل شمال، جنوب،​غرب، شرق، شمال غرب و مرکز کشوربرگزارمی شود.

لیگ اینترنت اشیاء ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه برای فینالیست‌هاست با هدف تمرکز زدایی سعی دارد فرصت دیده شدن استارتاپ‌ها، تیم‌ها و ایده‌های آنها را جدای از منطقه و شهر فراهم کند و توانسته جایگاه خود را میان فعالان و علاقمندان اینترنت اشیاء پیدا کند.

 

این لیگ، که بطور سراسری و طی یک برنامه زمانی در همه مناطق کشور برگزار می‌شود، تیم‌های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد می‌کند تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء تیم‌های منتخب و برتر از سوی داوران شناسایی شدند، می‌توانند در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال رویداد، به معرفی توانمندی ها و ایده‌های  خود بپردازند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام می توانند به صفحه لیگ اینترنت اشیاء ایران در سایت آیوتیک مراجعه کنند و یا از طریق ایمیل (info@iotic.ir) یا شماره تماس(۶۴۵۴۳۳۵۴) با آیوتیک ارتباط بگیرند.

لیگ اینترنت اشیاء ایران ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه برای فینالیست‌هاست و از آنجایی که لیگ اینترنت اشیاء فرصت دیده شدن تیم‌ها و ایده‌های آنها را جدای از منطقه و شهر فراهم کرده، برای دوستان فعال و علاقمند در حوزه اینترنت اشیاء جذابیت ویژه‌ایدارد.

لیگ اینترنت اشیاء ایران چه کاری انجام می‌دهد؟

لیگ اینترنت اشیاء ایران، که بطور سراسری و طی یک برنامه زمانی در همه مناطق کشور برگزار می‌شود، تیم‌های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد می‌کند تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء تیم‌های منتخب و برتر از سوی داوران شناسایی شدند، می‌توانند در فینال رویداد، مقابل سرمایه‌گذارها توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب خود را ارایه بدهند.

 

اگر ایده دارید اما هنوز تیمی تشکیل ندادید، نگران نباشید

تا فرارسیدن زمان لیگ منطقه خودتان فرصت دارید هم‌تیمی پیدا کنید.

 

ساز‌و‌کار لیگ اینترنت اشیاء ایران ؟

لیگ اینترنت اشیاء، در مناطق مختلف کشور (شمال، غرب، شرق، جنوب، شمال غرب و مرکز کشور) برگزار می‌شود و تیم‌های منتخب هر منطقه در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال، در هفته اول آذرماه، در تهران، مقابل داوران و سرمایه‌گذاران با هم به رقابت می‌پردازند.

ثبت‌نام در لیگ اینترنت اشیاء ایران 

متقاضیان و علاقمندانی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارند و یا سوالاتی درباره لیگ برایشان مطرح است برای کسب اطلاعات بیشتر لیگ و یا اطلاع از برنامه لیگ منطقه خود کافی است فرم ثبت نام لیگ را در سایت آیوتیک تکمیل و ارسال کنند.

متقاضیانی که همین الان تصمیم به ثبت نام در لیگ دارند، کافی است در قسمت انتهایی همین صفحه (برنامه لیگ) بر روی نام منطقه خودا کلیک کرده و ثبت نام نمایند. بعد از ثبت نام، هماهنگی‌های لازم با ثبت نام‌کنندگان برای رویداد، از طریق برقراری ارتباط و تماس با متقاضیان انجام خواهد شد، بعد هم که رویداد و داوری…

تفاوت‌های امسال لیگ اینترنت اشیاء ایران 

اول اینکه امسال تیم‌های برگزیده مناطق در مرحله نیمه‌نهایی با هم رقابت می‌کنند و ۳ تیم برگزیده از میان تیم‌های برتر در نیمه‌نهایی انتخاب خواهند شد.

دوم آیوتیک امسال با توجه به ابراز علاقمندی و اعلام آمادگی و همکاری از سوی برخی مناطق-مانند منطقه شمال کشور- لیگ را در این مناطق به عنوان یکی از رویدادهای منطقه، حضوری برگزار خواهد کرد و خبر خوب این که، این فرصت برای همه مناطق در صورت علاقمندی و اعلام همکاری میسر است. پس در صورت علاقمندی با ما ارتباط بگیرید.

پس:

اگر به موضوع IoT علاقه‌مندید، یا در این زمینه به عنوان استارتاپ در حال فعالیت هستید حتما در لیگ منطقه خودتان شرکت کنید و به خودتان، دوستان و هم‌تیمی‌هایتان فرصت دیده شدن بدهید.

شما می‌توانید یکی از ۳ تیم برتر حوزه IoT کشور باشید و یکی از جوایز میلیونی امسال را به خودتان اختصاص بدهید.

فراموش نکنیم نسل بعدی استارتاپ‌ها، حول موضوع اینترنت اشیاء شکل خواهند گرفت پس از همین امروز آینده را ببینیم.پس:

بیایید درباره اینترنت اشیاء یاد بگیریم، رقابت کنیم، تمرین کنیم و با ایده‌های خوب و کاربردی، دنیای بهتری بسازیم…

 

برنامه لیگ

لیگ منطقه غرب کشور:دوشنبه ۲۲مهرماه

لیگ منطقه شرق کشور:چهارشنبه ۱ آبان‌ماه

لیگ منطقه شمال کشور: چهارشنبه ۱ آبان‌ماه

لیگ منطقه شمال غرب کشور: پنجشنبه ۱۶ آبان‌ماه

لیگ منطقه جنوب کشور: چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه

لیگ منطقه مرکز کشور: چهارشنبه ۲۹ آبان‌ماه

مرحله نیمه نهایی: یکشنبه ۳ آذرماه

 

اگر نیاز به اطلاعات و توضیحات بیشتری دارید، لطفا اینجا کلیک کنید و  اطلاعات فرم پیش ثبت نام در لیگ را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اطلاعیه ها

بیست و چهارمین هم فکر قاین
فراخوان امریه سربازی
سمینار آشنایی با علم صنعت انیمیشن
همایش دانشگاه کارآفرین